pomoc drogowa Ustka

607449086

Informacje o firmie

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie POMOCY DROGOWEJ 24h na terenie miasta Słupska, Jak i całej Unii Europejskiej.
Nasza specjalnością są: holowanie pojazdów osobowych, terenowych, dostawczych, maszyn, przyczep oraz motocykli, quadów itp. To co nas wyróżnia to profesjonalny sprzęt którym wykonujemy nasze usługi a wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie samochodów i konkurencyjne ceny to zdecydowanie atuty naszej Firmy. Działamy szybko i skutecznie a niezawodność i profesjonalizm oraz doświadczenie, jakie posiadamy pozwoliło nam poznać oczekiwania naszych Klientów i wyjść im naprzeciw.
Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzebna jest pomoc drogowa, holowanie, czy tez drobne naprawy, dowieziemy paliwo, zmienimy koło i odpalimy twój pojazd jeżeli wyczerpie się akumulator a nawet po złym zatankowaniu wypompujemy paliwo. Dysponujemy lawetami, które przewiozą auta każdej wielkości, zarówno terenowe jak i dostawcze. Potrzebujesz pomocy na drodze zadzwoń do nas pod numer 607449086 jesteśmy tu dla ciebie przez 24h, 7dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Zapraszamy!!!
Dariusz Krawczyk